Menu

Marumi Filtr Protect 37 mm DHG

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 37 mm

Opis

Marumi DHG Lens Protect niweluje refleksy świetlne będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Filtr ma dziesięć utwardzanych powłok jonowych, zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski. Dzięki wyjątkowo cienkiej ramce typu „Wide” (Slim) nie dochodzi do efektu winietowania w zdjęciach robionych obiektywem szerokokątnym. Doskonałe zabezpieczenie obiektywu. Wspaniały do codziennego wykorzystania.

Filtr linii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju "Wide (lub Slim) - przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. W dodatku, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG charakteryzuje się wyczernionym brzegiem, dzięki temu jest on na dodatek zabezpieczony przed blikami powstałymi na swej strukturze, na co jest nad wyraz narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr kolekcji DHG ma 10 nowego typu, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy "Digital High Grade", kótre tłumią niechciane odblaski aż do wartości granicznych. Dzięki czemu, ultraniski wspólczynnik odbicia wynosi mniej aniżeli 0,5% w przedziale zakresu długości fal od 430 nm do 680 nm (przy kącie padania: 0)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.