Menu

Marumi Filtr Protect 72 mm DHG

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 72 mm

Opis

Zabezpiecz swój obiektyw


Filtr fotograficzny Marumi DHG Lens Protect to stosowny dobór dla osób pragnących ochronić swój obiektyw. Bez względu na to czy fotografujesz w skrajnych warunkach, czy na weekendowej wycieczce Marumi DHG Lens Protect zabezpieczy twój obiektyw przed zadrapaniami, plamami i pozwoli skoncentrować się na wykonaniu świetnych zdjęć.


znakomita jakość optyczna


Filtr Marumi DHG Lens Protect niweluje refleksy świetlne będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Zagwarantuje perfekcyjny balans barw, a dziesięć utwardzanych powłok jonowych zapewnia nadzwyczajną transmisję światła na poziomie 99,5% i minimalizuje niechciane odblaski. Dzięki bardzo cienkiej obudowie typu Slim nie dochodzi do efektu winietowania na zdjęciach realizowanych optyką szerokokątną. Matowe, satynowe wykończenie ramki filtra i wyczernione brzegi szkła genialnie zabezpieczają przed powstaniem niepożądanych odbić choćby gdy promienie światła padają na filtr pod ostrym kątem.


Prosty montaż


Zewnętrzny gwint filtra pokryto specjalną powłoką teflonową, która w połączeniu z karbowanym brzegiem umożliwia bajecznie proste zakładanie i zdejmowanie filtra, nawet gdy nosisz na dłoniach rękawiczki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.