Menu

Marumi Super DHG Circular PL 37 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 37 mm
Opis

Marumi Super DHG CPL to dedykowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr przepuszczający fale o określonej polaryzacji wobec zadanej płaszczyzny. Wygasza niechciane refleksy i odbicia światła na wodzie, szkle i innych płaszczyznach niemetalicznych.

Pogłębia błękit nieba i polepsza jego kontrast, powiększa nasycenie barw. Kolekcja Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi.

Szkło w filtrze kolekcji Super DHG charakteryzuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju SLIM (wide) dzięki temu fotografie tworzone obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe (satynowe) wykończenie oprawki w dodatku zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić albo blików.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.