Menu

Marumi Super DHG filtr polaryzacyjny 49mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 49 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny 
Opis

Marumi Super DHG CPL to asygnowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr przepuszczający fale o określonej polaryzacji wobec zadanej płaszczyzny. Wygasza niechciane refleksy i odbicia światła na wodzie, szkle i innych płaszczyznach niemetalicznych.

Pogłębia błękit nieba i poprawia jego kontrast, powiększa nasycenie kolorów. Linia Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi.

Szkło w filtrze serii Super DHG cechuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu SLIM (wide) dzięki temu zdjęcia wytworzone obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe (satynowe) wykończenie oprawki ponadto zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić albo blików.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.