Menu

Marumi Super DHG filtr UV 52mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry Marumi z kolekcji Super DHG UV pozostały przypasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr genialnie chroni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem i jest łatwy w czyszczeniu.

Filtry Super DHG UV to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, które rozszerzają współczynnik transmisji i minimalizują niechciane odblaski. Seria ta ma dwie uzupełniające powłoki hydrofobowe, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie formuje plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się widocznie wolniej.

Marumi Super DHG UV to filtry które pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Promienie UV nadają zdjęciom niepożądany niebieskawy kolor. Postawienie na filtry Marumi, to najskuteczniejszy sposób robienia nieprzeciętnych fotografii.

Są to niezbędne filtry do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie, gdzie fotografie tworzone bez filtra UV są na ogół lekko przymglone. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

w dodatku, filtry z serii Super DHG UV cechują się czarnym eleganckim wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień rodzaju Wide (Slim). Rekomendowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Filtry linii Super DHG UV oprawiono w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu Wide, dedykowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.

na dodatek, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni. W filtrach Marumi Super DHG UV, szkło znamionuje się wyczernionym brzegiem, dzięki czemu jest on w dodatku zabezpieczony przed blikami powstałymi na swojej strukturze, na co jest bardzo narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem.

Filtr Super DHG ma 10 nowego rodzaju, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade o ultraniskim wspólczynniku odbicia, które wzmocnione pozostały 2 dodatkowymi warstwami hydrofobowymi Water Repellent Coat, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie generuje plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się pokaźnie wolniej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.