Menu

Marumi Super DHG filtr UV 55mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 55 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry Marumi z linii Super DHG UV zostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr znakomicie broni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem, a także jest nietrudny w czyszczeniu.

Filtry Super DHG UV to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, które zwiększają współczynnik transmisji i minimalizują niepożądane odblaski. Linia ta posiada dwie dodatkowe powłoki hydrofobowe, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie generuje plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się pokaźnie wolniej.

Marumi Super DHG UV to filtry które pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Promienie UV nadają zdjęciom niepożądany niebieskawy barwa. Postawienie na filtry Marumi, to najskuteczniejszy sposób robienia perfekcyjnych zdjęć.

Są to konieczne filtry do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie, gdzie zdjęcia produkowane bez filtra UV są przeważnie lekko przymglone. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bez problemu czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

na dodatek, filtry z kolekcji Super DHG UV znamionują się czarnym szykownym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień typu Wide (Slim). Rekomendowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Filtry linii Super DHG UV oprawiono w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu Wide, asygnowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.

ponadto, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni. W filtrach Marumi Super DHG UV, szkło znamionuje się wyczernionym brzegiem, dzięki czemu jest on dodatkowo zabezpieczony przed blikami powstałymi na swej strukturze, na co jest szczególnie narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem.

Filtr Super DHG posiada 10 nowego typu, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade o ultraniskim wspólczynniku odbicia, które wzmocnione zostały 2 dodatkowymi warstwami hydrofobowymi Water Repellent Coat, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie wytwarza plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się pokaźnie wolniej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.