Menu

Marumi Super DHG filtr UV 67mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry Marumi z serii Super DHG UV pozostały dostosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr wyśmienicie chroni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem oraz jest nieskomplikowany w czyszczeniu.

Filtry Super DHG UV to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, które rozszerzają współczynnik transmisji i minimalizują niechciane odblaski. Seria ta posiada dwie dopełniające powłoki hydrofobowe, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie buduje plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się wyraźnie wolniej.

Marumi Super DHG UV to filtry które pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Promienie UV nadają zdjęciom niepożądany niebieskawy kolor. Postawienie na filtry Marumi, to najskuteczniejszy sposób robienia doskonałych zdjęć.

Są to niezbędne filtry do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie, gdzie zdjęcia wytworzone bez filtra UV są głównie lekko przymglone. Uszlachetnione hydrofobowymi warstwami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

ponadto, filtry z linii Super DHG UV charakteryzują się czarnym eleganckim wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień rodzaju Wide (Slim). Sugerowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Filtry serii Super DHG UV oprawiono w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju Wide, przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.

na dodatek, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni. W filtrach Marumi Super DHG UV, szkło cechuje się wyczernionym brzegiem, dzięki temu jest on w dodatku zabezpieczony przed blikami powstałymi na swojej strukturze, na co jest stanowczo narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem.

Filtr Super DHG ma 10 nowego rodzaju, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade o ultraniskim wspólczynniku odbicia, które wzmocnione zostały 2 dodatkowymi powłokami hydrofobowymi Water Repellent Coat, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się widocznie wolniej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.