Menu

Marumi Super DHG filtr UV 77mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Super DHG UV pochłania promieniowanie ultrafioletowe, które nadaje zdjęciom niebieskawy kolor. Najskuteczniejszy w przypadku robienia fotografii obiektom znajdujących się w obfitej odległości od aparatu. Niezbędny filtr do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np.

w górach czy nad morzem) gdzie zdjęcia wyprodukowane bez filtra UV są na ogół lekko przymglone. Super DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie wytwarza plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się pokaźnie wolniej.

Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji. Na dodatek, filtr serii Super DHG cechuje się czarnym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień rodzaju „Wide" (Slim).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.