Menu

Marumi Super DHG ND1000 62 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 62 mm
Opis

Marumi Super DHG ND1000 to wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr neutralnie szary redukujący dopływ światła do matrycy o 10EV bez wpływu na balans odcieni. Filtr kolekcji DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju SLIM (wide) dzięki temu fotografie wyprodukowane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania.

Matowe (satynowe) wykończenie oprawki na dodatek zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików. Szkło w filtrze linii Super DHG cechuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

kolekcja Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.