Menu

Marumi Super DHG ND1000 67 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm
Opis

Marumi Super DHG ND1000 to wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr neutralnie szary redukujący dopływ światła do matrycy o 10EV bez wpływu na balans odcieni. Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu SLIM (wide) dzięki temu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania.

Matowe (satynowe) wykończenie oprawki na dodatek zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików. Szkło w filtrze serii Super DHG cechuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

seria Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok powiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi powłokami hydrofobowymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.