Menu

Marumi Super DHG ND1000 77 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
Opis

Marumi Super DHG ND1000 to wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr neutralnie szary redukujący dopływ światła do matrycy o 10EV bez wpływu na balans kolorów. Filtr linii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju SLIM (wide) dzięki czemu fotografie wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania.

Matowe (satynowe) wykończenie oprawki w dodatku zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików. Szkło w filtrze kolekcji Super DHG charakteryzuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

kolekcja Super DHG to połączenie dziesięciu antyrefleksyjnych powłok zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski z dwiema, dodatkowymi powłokami hydrofobowymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.