Menu

Marumi Super DHG ND500 77 mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
Opis

Marumi Super DHG ND500 to wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr neutralnie szary redukujący dopływ światła do matrycy o 9EV bez wpływu na balans barw. Seria Super DHG to połączenie antyrefleksyjnych powłok zwiększających współczynnik transmisji i minimalizujących niechciane odblaski z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi.

Szkło w filtrze linii Super DHG cechuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

Filtr linii DHG oprawiony jest w cienki, gwintowy pierścień typu SLIM (wide) dzięki temu zdjęcia stworzone obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe (satynowe) wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.