Menu

Marumi Super Digital High Grade UV 58mm - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 58 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry Marumi z linii Super DHG UV pozostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr idealnie broni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem, a także jest łatwy w czyszczeniu.

Filtry Super DHG UV to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, które rozszerzają współczynnik transmisji i minimalizują niepożądane odblaski. Seria ta posiada dwie dodatkowe powłoki hydrofobowe, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie buduje plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej.

Marumi Super DHG UV to filtry które pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Promienie UV nadają zdjęciom niepożądany niebieskawy barwa. Postawienie na filtry Marumi, to najskuteczniejszy sposób robienia perfekcyjnych fotografii.

Są to konieczne filtry do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie, gdzie fotografie wykonane bez filtra UV są na ogół lekko przymglone. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bez problemu czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

w dodatku, filtry z kolekcji Super DHG UV znamionują się czarnym wytwornym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień rodzaju Wide (Slim). Polecany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Filtry kolekcji Super DHG UV oprawiono w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień rodzaju Wide, przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.

na dodatek, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni. W filtrach Marumi Super DHG UV, szkło charakteryzuje się wyczernionym brzegiem, dzięki czemu jest on w dodatku zabezpieczony przed blikami powstałymi na swej strukturze, na co jest szczególnie narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem.

Filtr Super DHG posiada 10 nowego rodzaju, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade o ultraniskim wspólczynniku odbicia, które umocnione pozostały 2 dodatkowymi warstwami hydrofobowymi Water Repellent Coat, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie stwarza plam, ale łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się istotnie wolniej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.