Menu

Marumi Super Digital High Grade UV 62mm

Cechy produktu
  • Producent Marumi 
  • Średnica 62 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Filtry Marumi z linii Super DHG UV pozostały dopasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr nieprzeciętnie chroni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem oraz jest nieskomplikowany w czyszczeniu.

Filtry Super DHG UV to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych, które rozszerzają współczynnik transmisji i minimalizują niepożądane odblaski. Linia ta posiada dwie dopełniające powłoki hydrofobowe, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie generuje plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej.

Marumi Super DHG UV to filtry które pochłaniają promieniowanie ultrafioletowe. Promienie UV nadają zdjęciom niepożądany niebieskawy odcień. Postawienie na filtry Marumi, to najskuteczniejszy sposób robienia idealnych fotografii.

Są to konieczne filtry do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie, gdzie fotografie stworzone bez filtra UV są przede wszystkim lekko przymglone. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji.

w dodatku, filtry z linii Super DHG UV znamionują się czarnym wyszukanym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień rodzaju Wide (Slim). Sugerowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Filtry linii Super DHG UV oprawiono w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu Wide, asygnowany do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotografie nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra.

ponadto, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni. W filtrach Marumi Super DHG UV, szkło cechuje się wyczernionym brzegiem, dzięki czemu jest on w dodatku zabezpieczony przed blikami powstałymi na swej strukturze, na co jest stanowczo narażony przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem.

Filtr Super DHG posiada 10 nowego typu, jonowych powłok antyrefleksyjnych klasy Digital High Grade o ultraniskim wspólczynniku odbicia, które wzmocnione pozostały 2 dodatkowymi powłokami hydrofobowymi Water Repellent Coat, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie formuje plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się wyraźnie wolniej.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.