Menu

Ballarini - Patisserie Regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem

Cechy produktu

  • Producent Ballarini 

Opis

Najnowsza kolekcja Ballarini Patisserie jest znakomitym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości oraz wytrzymałości. Włoska firma Ballarini zwiększyła swój asortyment o formy do pieczenia.

zróżnicowane kształty i obszerności form do pieczenia, a przy tym najwyższej jakości naturalne materiały użyte do ich wyprodukowania sprawią, że zagościsz w kuchni na dłużej!Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji!

Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, produkowane są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i innowacyjne technologie wprowadzane poprzez Ballarini posiadają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji oraz nowatorskiego wzornictwa.

producent nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”. Kluczem dla działalności producenta Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia.

rezultatem jest zastrzeżona technika non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć. Włosi dokładają wszystkich starań,producent Ballarini kojarzyła się ekologią.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu. Mocne strony: - zróżnicowane wielkości i kształty form - 2 lata gwarancji - stworzona we Włoszech z wysokiej jakości materiałów w fabryce posługującej się dokumentami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów - wszystkie formy produkowane są z bezpiecznej dla zdrowia cienkiej stali, która została pokryta nieprzywierającą powierzchnią (w szczególności nie posiada PFOA, związków niklu czy także metali ciężkich) - połysk i wyśmienita jakość - wprowadza fason do życia codziennego - warstwa uniemożliwiająca przywieraniu potraw - przypasowane do piekarnika- możliwość otwierania formy z boku upraszcza wyjmowanie wypieków- w komplecie dwa wymienne dna do formy: klasyczne płaskie i drugie ze stożkiem - średnica 24 cm Przed pierwszym wykorzystaniem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, starannie spłukać i wytrzeć do sucha.

Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie cyklu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni. Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.

Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Ballarini w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się też martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.