Menu

Kaiser - La Forme Plus Tortownica XXL średnica: 30 cm

Cechy produktu

  • Producent Kaiser 
  • Rodzaj okrągła 

Opis

firma Kilner została założona w 1842 r. Przez Johna Kilnera w Dewsbury w Anglii – gdzie powstała pierwsza fabryka. To tam początkowo wytworzone były szklane słoiki i butelki i powstał kultowy słoik Kilner®.

Produkty firmy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie goszcząc w milionach domów. Pomimo, że fabryka produkująca markę Kilner została dwukrotnie zamknięta w 2000r. Udało się ją reaktywować gdzie prawa do patentów nabyła grupa Raywere.

Od tej pory asortyment powiększany jest każdego roku, a firma cieszy się niesamowitą popularnością o czym świadczą zdobywane przez nią nagrody m.in. W Londynie, Filadelfii, Sydney czy Paryżu, a ukoronowaniem jest otrzymana w 2015 r.

prestiżowa Icon Award.właściwości: - pakiet 2 szpatułek do formowania masła, - przydadzą się podczas odlewania maślanki, do nadania kształtu masłu, a także do jego podawania, - szpatułki można także użyć np.

do serwowania serów, - wytwarzane z drewna bukowego, - żłobienia przytrzymują masło na powierzchni szpatułek, - zaopatrzone w uchwyt z otworem do zawieszenia, - szpatułki asygnowane do mycia ręcznego. Materiał: drewno bukowe Kolor: brązowy Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Kilner w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się także martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.