Menu

Biurko Gamingowe Dynamiq V8

Cechy produktu
  • Producent Unique 
Opis

szybka dostawa 1-2 dni

technologiczne:

Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg.

Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg.

Waga biurka to 24,75 kg


Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego:

Gwarancja:

marka Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko.

Montaż biurka gamingowego jest wyjątkowo prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi:

Instrukcja konstrukcji biurka V8

_breakpoint

Biurko Gamingowe Dynamiq V8 LED

Biurko V8 zaopatrzone jest w podświetlenie LED na blacie - rasowe biurko dla gracza.

Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody stosowania, progresywnego designu i rozwiązań technicznych przypasowanych do specyfiki użytkowanego sprzętu.

Biurko Dynamiq V8 należy do kolekcji stołów gamingowych Dynamiq.

postępowy design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna konstrukcja biurka powoduje, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością.

Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na bardzo "dynamiczne" momenty rozgrywki.

Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą.

Biurko V8 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je swobodnie przemieszczać pod biurkiem.

Blat:

rozmiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Część podświetlona ma 35 cm. Sam blat jest solidny i stabilny. Laminat powierzchniowy jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu w części niepodświetlonej. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki czemu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną

Blat posiada na froncie specjalne wcięcie by w razie potrzeby zbliżyć się błyskawicznie do monitora, a także udoskonaloną kontrolę nad akcesoriami.

budowa:

konstrukcja jest stabilna - design nad wyraz progresywny i dynamiczny.

wytwarzana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dodatkowa belka u dołu tylnych nóg. Dzięki temu całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi albo podnóżek.

Podświetlenie LED:

Stół wyekwipowany jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia i prędkością. Pilot jet bezprzewodowy.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.