Menu

Fotel DIABLO CHAIRS X-One Horn Kids (S) Czarny

Cechy produktu
  • Producent DIABLO CHAIRS 
Opis

ZADBAJ O ZDROWIE I PLECKI MALUCHA prawidłowa pozycja przy biurku w trakcie gry na komputerze i podczas odrabiania lekcji jest bezcenna, bo w obfitym stopniu decyduje o zdrowiu dzieci. Nasz fotel posiada, m.in.

zagłówek wypełniony elastyczną pianką, powiększoną poduszkę lędźwiową, sprytne podłokietniki, a także regulację wysokości z opcją bujania. DODATKOWA warstwa PIANKI Pianki HR nigdy dosyć! Właśnie dlatego na dodatek wypełniliśmy nią siedzisko naszego fotela.

teraz jest pogrubione i zapewnia jeszcze więcej przyjemności z gry i nauki. Twoja pociecha odczuje to na własnej skórze! poręcznY ZAGŁÓWEK Z PIANKĄ MEMORY Opierając głowę o wyprofilowany zagłówek dziecko wesprze szyjny odcinek kręgosłupa i uniknie wychylania głowy do przodu.

niedługo mówiąc, zyska właściwą pozycję przy biurku - jego plecy niewątpliwie to docenią. Równocześnie dziecko zyska jeszcze obszerniejszy komfort, ponieważ wypełniliśmy zagłówek sprytną pianką Memory. Co to oznacza? niedługo mówiąc, dzięki temu wypełnieniu zagłówek idealnie zjednoczy się do kształtu głowy i „zapamięta" ulubioną pozycję.

Gdy dziecko wstanie, odkształcenie zniknie, a poduszka wróci do pierwotnego naprężenia. PODUSZKA LĘDŹWIOWA Ten fotel zabezpieczy kręgosłup malucha na całej jego długości, a obok ergonomii zapewni maksymalną wygodę.

Jak to osiągalne? Nowy X-Horn otrzymał poszerzoną poduszkę lędźwiową, która obejmie wrażliwą strefę pleców. Dzięki regulacji schowanej w poduszce ustawisz ją starannie do wzrostu dziecka, zyskując idealne wsparcie.

REGULACJA WYSOKOŚCI I OPCJA BUJANIA Po pierwsze – momentalnie izjednoczysz wysokość fotela do wzrostu i wysokości biurka, zapewniając maluchowi właściwą pozycję. Po drugie – dziecko zyska opcję przyjemnego bujania, aby jeszcze bardziej zrelaksować się w trakcie przesiadywania przy biurku.

PODŁOKIETNIKI HYBRID™ Co powiesz na podłokietniki, które wyregulujesz w płaszczyźnie góra-dół, lewo-prawo oraz przód-tył? dzięki temu złączysz je nadzwyczajnie do swojego dziecka, jego sylwetki oraz wysokości biurka.

Tym samym dziecko odciąży przedramiona i barki, a także zyska komfort nawet podczas najdłuższych sesji z zadaniami domowymi. StabilnieJSZA PODSTAWA teraz pięcioramienna podstawa X-Horn'a jest jeszcze większa, zrównoważeniejsza i bezpieczniejsza.

choćby najbardziej żywiołowe i energiczne dziecko może czuć się na nim bezpiecznie....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.