Menu

fotel gamingowy dark czarny / biały

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
Opis

Fotel Gamingowy DARK – kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza Uzyskaj przewagę podczas wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel producenta DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

poręczny zarys fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,jeszcze psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najbardziej newralgicznych momentach zmagań o dominację równocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel zaopatrzony jest w regulację podnóżka i podłokietników i 90-stopniową regulację oparcia zezwalającą na przyjęcie bardzo dowolnej pozycji, dzięki czemu genialnie także do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów.

Fotel gamingowy DARK jest także nieprzeciętnym wyborem dla uczniów, a także studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia w trakcie nauki. Maksymalna wygoda użytkowania zastosowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na sporo różnych sposobów, dzięki czemu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji.

Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Konstrukcja stelażu fotela DAKR została wyprodukowana z wysokiej jakości stali.

w wyniku czego wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym dodatkowo zastosowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie. Zastosowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Świetne spasowanie części, niezrównanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swoim wszelkich cechom konieczną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą.

Fotel świetnie pokazuje się w obiektywie kamery streamera. Dbałość o szczegóły - Fotel Gamingowy DARK Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Rewelacyjne spasowanie komponentów, nieporównanie równe szwy.

Fotel dla gracza Dark jest dzięki swoim wszystkich cechom konieczną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel nadzwyczajnie ukazuje się w obiektywie kamery streamera. Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie Wielu graczy doceniło wygodę użytkowania, którą proponują modele DARK, to wszystko za sprawą dostosowywanego poprawnie wyprofilowanego oparcia, podłokietników i wysokiej jakości tapicerki.

W zestawie znajdują się poduszki - lędźwiowa oraz zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze pokaźniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.