Menu

Fotel Gamingowy DARK Czarny / Szary

Cechy produktu
  • Producent ActiveShop 
Opis
Fotel Gamingowy DARK - kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza

Uzyskaj przewagę w trakcie wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel marki DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

funkcjonalny zarys fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,na dodatek psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najbardziej newralgicznych momentach zmagań o dominację jednocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel zaopatrzony jest w regulację podnóżka i podłokietników, a także 90-stopniową regulację oparcia zezwalającą na przyjęcie wyjątkowo dowolnej pozycji, dzięki czemu znakomicie też do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów. Fotel gamingowy DARK jest również wspaniałym wyborem dla uczniów i studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia podczas nauki.

Maksymalna wygoda stosowania

zastosowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na niemało rozmaitych sposobów, dzięki czemu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji. Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji.

budowa stelażu fotela DAKR została produkowana z wysokiej jakości stali. W rezultacie wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym w dodatku zaimplementowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie.

zastosowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Genialne spasowanie elementów, niespotykanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszystkich cechom potrzebną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel wyśmienicie demonstruje się w obiektywie kamery streamera.

Dbałość o detale - Fotel Gamingowy DARK
Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Nadzwyczajne spasowanie składników, niezrównanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom konieczną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel nadzwyczajnie ukazuje się w obiektywie kamery streamera.
Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie

Wielu graczy doceniło wygodę wykorzystywania, którą oferują modele DARK, to wszystko za sprawą dostosowywanego korzystnie wyprofilowanego oparcia, podłokietników oraz wysokiej jakości tapicerki. W komplecie znajdują się poduszki - lędźwiowa i zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze pokaźniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.