Menu

fotel gamingowy dark czarny / szary

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
Opis

Fotel Gamingowy DARK – kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza Uzyskaj przewagę w trakcie wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel marki DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

użyteczny zarys fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,także psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najmocniej newralgicznych momentach zmagań o dominację równocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel wyekwipowany jest w regulację podnóżka i podłokietników, a także 90-stopniową regulację oparcia zezwalającą na przyjęcie bardzo dowolnej pozycji, dzięki temu świetnie również do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów.

Fotel gamingowy DARK jest w dodatku doskonałym wyborem dla uczniów i studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia w trakcie nauki. Maksymalna wygoda używania zastosowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na mnóstwo różnorodnych sposobów, dzięki czemu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji.

Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zastosowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Budowa stelażu fotela DAKR została wyprodukowana z wysokiej jakości stali.

na skutek czego wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym na dodatek zaimplementowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie. Zastosowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Doskonałe spasowanie elementów, nieporównanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom niezbędną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą.

Fotel nieprzeciętnie pokazuje się w obiektywie kamery streamera. Dbałość o detale - Fotel Gamingowy DARK Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Nadzwyczajne spasowanie elementów, niezrównanie równe szwy.

Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszystkich cechom potrzebną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel nieprzeciętnie ukazuje się w obiektywie kamery streamera. Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie Wielu graczy doceniło wygodę wykorzystywania, którą oferują modele DARK, to wszystko za sprawą dostosowywanego korzystnie wyprofilowanego oparcia, podłokietników, a także wysokiej jakości tapicerki.

W komplecie znajdują się poduszki - lędźwiowa, a także zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze obszerniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.