Menu

fotel gamingowy dark materiałowy czarny / ciemno szary

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
Opis

Fotel Gamingowy DARK – kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza Uzyskaj przewagę podczas wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel marki DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

praktyczny zarys fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,w dodatku psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najmocniej newralgicznych momentach zmagań o dominację jednocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel wyposażony jest w regulację podnóżka i podłokietników i 90-stopniową regulację oparcia pozwalającą na przyjęcie stanowczo dowolnej pozycji, dzięki temu wspaniale również do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów.

Fotel gamingowy DARK jest ponadto rewelacyjnym wyborem dla uczniów, a także studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia podczas nauki. Maksymalna wygoda stosowania zaimplementowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na mnóstwo różnych sposobów, dzięki temu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji.

Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Konstrukcja stelażu fotela DAKR została wykonana z wysokiej jakości stali.

na skutek czego wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym dodatkowo zastosowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie. Zastosowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Nieprzeciętne spasowanie części, niesłychanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom konieczną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą.

Fotel wyśmienicie ukazuje się w obiektywie kamery streamera. Dbałość o szczegóły - Fotel Gamingowy DARK Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Nadzwyczajne spasowanie części, nieporównanie równe szwy.

Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom potrzebną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel rewelacyjnie ukazuje się w obiektywie kamery streamera. Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie Wielu graczy doceniło wygodę użytkowania, którą proponują modele DARK, to wszystko za sprawą regulowanego prawidłowo wyprofilowanego oparcia, podłokietników i wysokiej jakości tapicerki.

W pakiecie znajdują się poduszki - lędźwiowa i zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze pokaźniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.