Menu

Fotel Gamingowy DARK materiałowy Czarny / Różowy

Cechy produktu
  • Producent ActiveShop 
Opis
Fotel Gamingowy DARK - kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza

Uzyskaj przewagę podczas wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel producenta DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

funkcjonalny kształt fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,jeszcze psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najistotniej newralgicznych momentach zmagań o dominację równocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel zaopatrzony jest w regulację podnóżka i podłokietników i 90-stopniową regulację oparcia zezwalającą na przyjęcie niezwykle dowolnej pozycji, dzięki temu świetnie też do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów. Fotel gamingowy DARK jest na dodatek rewelacyjnym wyborem dla uczniów, a także studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia podczas nauki.

Maksymalna wygoda wykorzystywania

zaimplementowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na dużo przeróżnych sposobów, dzięki temu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji. Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji.

budowa stelażu fotela DAKR została tworzona z wysokiej jakości stali. W efekcie wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym ponadto zastosowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie.

zastosowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Doskonałe spasowanie składników, nieporównanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swoim wszelkich cechom potrzebną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel doskonale demonstruje się w obiektywie kamery streamera.

Dbałość o detale - Fotel Gamingowy DARK
Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Wspaniałe spasowanie części, niesłychanie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom niezbędną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel nieprzeciętnie pokazuje się w obiektywie kamery streamera.
Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie

Wielu graczy doceniło wygodę stosowania, którą proponują modele DARK, to wszystko za sprawą dostosowywanego korzystnie wyprofilowanego oparcia, podłokietników i wysokiej jakości tapicerki. W komplecie znajdują się poduszki - lędźwiowa, a także zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze obszerniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.