Menu

fotel gamingowy dark premium czarny

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
Opis

Fotel Gamingowy DARK – kluczowy item na wyposażeniu każdego gracza Uzyskaj przewagę w trakcie wirtualnych rozgrywek dzięki rzeczywistemu wsparciu, które zapewni Ci gamingowy fotel producenta DARK - zaprojektowany z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przed monitorem.

praktyczny kształt fotela wraz z poddającą się regulacji poduszką wspierającą odcinek lędźwiowy użytkownika i zagłówkiem są gwarancją nie tylko fizycznego,także psychicznego komfortu, które mogą okazać się kluczem do przewagi w najmocniej newralgicznych momentach zmagań o dominację jednocześnie na zielonych murawach stadionów piłkarskich, jak i zakurzonych sceneriach pól bitewnych.

Fotel zaopatrzony jest w regulację podnóżka i podłokietników i 90-stopniową regulację oparcia pozwalającą na przyjęcie istotnie dowolnej pozycji, dzięki czemu znakomicie również do odpoczynku i śledzenia poczynań Twoich ulubionych streamerów.

Fotel gamingowy DARK jest ponadto idealnym wyborem dla uczniów i studentów, których kręgosłupy potrzebują aktywnego wsparcia podczas nauki. Maksymalna wygoda stosowania zaimplementowane w fotelu podłokietnik możesz regulować na mnóstwo różnych sposobów, dzięki temu pozwolą Ci zaadaptować się do każdej sytuacji.

Wychylenie siedziska fotela DARK możesz regulować dzięki zaimplementowanemu mechanizmowi regulacji. Za jego pomocą wygniesz oparcie i zablokujesz go w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Budowa stelażu fotela DAKR została tworzona z wysokiej jakości stali.

w rezultacie wytrzyma ona maksymalne obciążenie do 120 kg. Pomaga w tym ponadto zaimplementowany wysokiej klasy siłownik, który umożliwa regulację w szerokim zakresie. Zaimplementowana poduszka masująca zasilana z gniazda USB, pomoże w rozluźnieniu napiętych mięsni kręgosłupa po wilogodzinnej potyczce.

Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Doskonałe spasowanie części, nieprzeciętnie równe szwy. Fotel dla gracza Dark jest dzięki swym wszelkich cechom konieczną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą.

Fotel genialnie demonstruje się w obiektywie kamery streamera. Dbałość o szczegóły - Fotel Gamingowy DARK Poznaj najwyższą jakość naszych foteli. Znakomite spasowanie części, nieprzeciętnie równe szwy.

Fotel dla gracza Dark jest dzięki swoim wszelkich cechom niezbędną częścią gamingowego wyposażenia, jego podstawą. Fotel genialnie prezentuje się w obiektywie kamery streamera. Kieruj się wyborem profesjonalistów - Fotel DARK opinie Wielu graczy doceniło wygodę używania, którą oferują modele DARK, to wszystko za sprawą dostosowywanego należycie wyprofilowanego oparcia, podłokietników oraz wysokiej jakości tapicerki.

W komplecie znajdują się poduszki - lędźwiowa oraz zagłówkowa, dzięki którym komfort jest jeszcze obszerniejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.