Menu

Fotel gamingowy NORDHOLD - ULLR- czerwony

Cechy produktu

  • Producent Nordhold 

Opis

  • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu odpowiedniej pozycji ciała oraz wygody w trakcie długich sesji przy komputerze.
  • Profilowane oparcie i siedzenie gwarantujące wygodę i komfort.
  • Miękkie podłokietniki
  • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu oraz możliwość blokady w wybranej pozycji
  • Gumowane kółka chroniące panele przed porysowaniem.
  • konkretna pięcioramienna podstawa.
  • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
  • nabywając otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów, a także w razie problemów, szybką naprawę przez mistrzowski serwis w Polsce.
  • dostępny w kolorach: białym, czerwonym, a także szarym
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze i inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały produkowane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold cechuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom regulacji dostosujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy oraz osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu i klatka w grze jest na wagę złota niejednokrotnie zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas. Czy zastanawialiście się kiedyś jak duży wpływ na Twoją efektywność mają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego także korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia na rynku i pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, wygodnych foteli gamingowych.

nowoczesny wygląd, zarys inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Wybór jednego z aż czterech przystępnych kolorów pozowli Ci wyśmienicie wkomponować fotel Nordhold Ullr w plan wybranego wnętrza.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego także podłokietniki wytwarzane są z miękkiego, odpornego na odkształcenia materiału zapewniającego wygodę nawet przy długim wykorzystywaniu.

komfortowe oparcie

Profilowane oparcie pomagające utrzymać naturalną pozycję ciała w trakcie siedzenia.

Fotel posiada także system TILT pozwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.