Menu

Fotel gamingowy NORDHOLD - ULLR- szary

Cechy produktu

  • Producent Nordhold 

Opis

  • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stosownej pozycji ciała i wygody podczas długich sesji przy komputerze.
  • Profilowane oparcie i siedzenie gwarantujące wygodę i komfort.
  • Miękkie podłokietniki
  • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu i możliwość blokady w wybranej pozycji
  • Gumowane kółka broniące panele przed porysowaniem.
  • potężna pięcioramienna podstawa.
  • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
  • kupując otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów i w razie problemów, szybką naprawę poprzez mistrzowski serwis w Polsce.
  • dostępny w kolorach: białym, czerwonym oraz szarym
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze, a także inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały tworzone specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold znamionuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom regulacji przystosujesz fotel do swych wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, lecz także na jakość pracy i osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu oraz klatka w grze jest na wagę złota często zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas. Czy zastanawialiście się kiedyś jak duży wpływ na Twoją sprawność posiadają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego także korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia na rynku i pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, komfortowych foteli gamingowych.

progresywny wygląd, kształt inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Wybór jednego z aż czterech dostępnych barw pozowli Ci rewelacyjnie wkomponować fotel Nordhold Ullr w plan wybranego wnętrza.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego także podłokietniki wytworzone są z miękkiego, opornego na odkształcenia materiału gwarantującego wygodę nawet przy długim użytkowaniu.

komfortowe oparcie

Profilowane oparcie pomagające utrzymać naturalną pozycję ciała podczas siedzenia.

Fotel ma także system TILT zezwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.