Menu

Fotel gamingowy NORDHOLD - YMIR - czerwony

Cechy produktu

 • Producent Nordhold 

Opis

Nowość 2019 - W fotelach zakupionych po 1 lipca regulowane podłokietniki 2D (góra/dół)!
 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej pozycji ciała oraz wygody podczas długich sesji przy komputerze.
 • Profilowane oparcie i siedzenie gwarantujące wygodę i komfort.
 • Dwie poduszki z możliwością dobrania pozycji do utrzymania poprawnej pozycji w trakcie użytkowania.
 • Miękkie podłokietniki
 • Mechanizm TILT - bujanie się na fotelu oraz możliwość blokady w wybranej pozycji
 • Gumowane kółka broniące panele przed porysowaniem.
 • mocna pięcioramienna podstawa.
 • Zmiana pochylenia kąta oparcia aż do 180°
 • Wysokiej klasy siłownik dający opcję podnoszenia i opuszczania wysokości siedziska.
 • kupując otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości tworzyw oraz w razie problemów, szybką naprawę poprzez mistrzowski serwisw Polsce.
 • dostępny w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i białym.
Dlaczego fotel gamingowy Nordhold?

Gracze, a także inne osoby spędzający dziennie długie godziny przed komputerem są narażeni na problemy zdrowotne wywołane złą postawą. Fotele gamingowe Nordhold zostały wytwarzane specjalnie z myślą o takich warunkach. Fotele Nordhold cechuje wysoka ergonomia, dzięki wielu opcjom
regulacji przystosujesz fotel do swoich wymagań.

Niewygodna pozycja nie tylko negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, ale także na jakość pracy oraz osiągnięcia uzyskiwane w grach. W dobie gdy każda milisekunda różnicy w pingu oraz klatka w grze jest na wagę złota niejednokrotnie zapominamy o czynniku ludzkim, czyli o Nas.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak szeroki wpływ na Twoją sprawność posiadają warunki w jakich korzystacie z komputera? My tak, dlatego również korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia na rynku oraz pasji zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie wysokiej jakości, komfortowych foteli gamingowych.

progresywny wygląd, kształt inspirowany kubełkowymi fotelami w samochodach rajdowych. Wybór jednego z aż czterech przystępnych barw pozowli Ci znakomicie wkomponować fotel Nordhold Ymir w plan wybranego pomieszczenia.

Miękkie podłokietniki

Nikt nie lubi godzinami opierać łokci na twardym jak skała plastiku, dlatego również podłokietniki stworzone są z miękkiego, odpornego na odkształcenia materiału zapewniającego wygodę nawet przy długim stosowaniu.

Poduszki

W cenie fotela otrzymasz dwie poduszki, jedną pod szyję a drugą pod odcinek lędźwiowy. Bezproblemowo wyregulujesz jeidealnie dopasowały się do Twojego ciała.

Regulacja oparcia

Oparcie fotela położysz prawie do pozycji 180°! Funkcja nadzwyczajna do odprężenia się i oglądania wyżej położonego telewizora lub grania na konsoli. Fotel posiada także system TILT zezwalający na bujanie siedziskiem i zablokowanie go w wybranej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.