Menu

Fotel Gamingowy Obrotowy MARIO Brązowy

Cechy produktu
  • Producent Mebel Elite 
Opis

Poznaj gamingowy fotel obrotowy MARIO lubisz długo grać w gry komputerowe? Cenisz sobie wygodę i wysoką jakość wykonania? A może szukasz oryginalnego fotela gabinetowego? dobrze trafiłeś! demonstrujemy Ci fotel obrotowy biurowy Mario.

produkowany z dużą dbałością o detale, wyekwipowany w mechanizm TILT dla jeszcze wyższego komfortu używania. Oparcie i siedzisko fotela wypełnione są potężną powłoką miękkiej pianki, tapicerka zaś to wysokiej jakości skóra naturalna.

Fotel obrotowy Mario w standardzie ma kółka plastikowe, a także dwie poduszki- przy zagłówku i lędźwiach. Miękkość i komfort zarówno siedzisko, jak i oparcie, jak na dodatek dwie poduszki wypełnione są warstwą miękkiej pianki.

wykorzystanie takiego wypełnienia umożliwia na utrzymanie stałego poziomu komfortu w czasie wielogodzinnej pracy przy biurku lub komputerze. Pozwalacieszyć się wygodą fotela obrotowego Mario poprzez długi czas.

Fotel tapicerowany jest wysokiej jakości skórą naturalną, która jest szczególnie prawidłową imitacją skóry naturalnej. Czyszczenie skóry organicznej nie wymaga specjalistycznych środków, starczy jedynie przetrzeć powierzchnię ściereczką zwilżoną wodą albo odrobiną łagodnego detergentu.

Walory estetyczne fotela zwiększają dekoracyjne pikowania. Oprzyj ręce na regulowanych podłokietnikach Wklęsłe podłokietniki komfortowe położenie przedramion, co bardzo odciąża barki i kręgosłup.

osiągalna jest dodatkowo regulacja ich wysokości- prosto można związać ich ustawienie do swych jednostkowych potrzeb. Dwie komfortowe poduszki Fotel obrotowy Mario zaopatrzony jest w dwie poduszki, w takiej samej jak reszta fotela kolorystyce.

gwarantują one dodatkowe podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i karku. Poduszki wypełnione są pianką i pokryte skórą naturalną. Ich wygląd jest spójny z resztą fotela. Funkcja kołyski dla pokaźniejszego komfortu Fotel biurowy Mario zaopatrzony jest w mechanizm TILT, umożliwiający użytkownikowi korzystanie z szerokiego zakresu funkcjonalności, do których zalicza się: bujanie się w fotelu ( szczególnie znaczna, jeśli chodzi o względy zdrowotne- odchylenie się do tyłu umożliwia optymalne krążenie krwi oraz umożliwia rozluźnienie mięśni ud), regulację wysokości siedziska (dzięki czemu można złączyć wysokość fotela do wysokości biurka) a także obrót o 360°.

Mechanizm daje w dodatku możliwość zablokowania oparcia w adekwatnej do pracy pozycji. Siła naporu oparcia dostosowywana jest za pomocą umieszczonej pod siedziskiem śruby. Mechanizm pozwala na zatem dobranie fotela do jednostkowych potrzeb.

niezwykle wytrzymała konstrukcja Obrotowy fotel biurowy Mario tworzony został z tworzyw najwyższej jakości. Podstawa jezdna rodzaju krzyżak gwarantuje stabilność i umożliwia duży udźwig, do 120 kg. W standardzie znajdują się kółka plastikowe, przeznaczone do powierzchni miękkich, takich jak dywan lub wykładzina.

Rekomendujemy zakupienie u nas kółek kauczukowych, jeśli chcesz użytkować fotel biurowy Mario na powierzchniach twardych (panele, płytki, terakota). Atrybuty fizyczne Wysokość fotela: 123-133 cm Wysokość siedziska: 43-53 cm Wysokość oparcia: 80 cm Głębokość siedziska: 50 cm Szerokość siedziska: 50 cm Maksymalne obciążenie: 120 kg Materiał obicia: skóra organiczna kolor obicia: brązowy odcień korpusu: czarny Materiał korpusu: metal Mechanizm: TILT Kółka: plastikowe

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.