Menu

Fotel GENESIS SX33 Gaming Chair Czarno-niebieski + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent GENESIS 

Opis

Opis
Opis produktu

Genesis SX33 fotel gamingowy
innowacyjny sprzęt gamingowy powinien oprócz wartości użytkowej, produktywności i funkcjonalności, gwarantować maksymalny komfort, tak aby każdy gracz mógł w pełni skoncentrować się na rozgrywce. Genesis z myślą o wygodzie każdego gracza stworzył progresywny fotel gamingowy SX33.


Trwała konstrukcja
Szkielet fotela SX33 jest wyprodukowany z wysokiej jakości tworzyw. Gwarantuje to trwałość i wieloletnią trwałość fotela. Zastosowanie podnośnika gazowego 3 klasy zezwala na obciążanie fotela masą do 120 kg.


wygodne wykończenie
Obicie fotela zostało wypełnione wysokiej jakości pianką o grubości 4,5 cm na oparciu i 6 cm na siedzisku. Na dodatek równocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego, wytrzymałego nylonowego materiału z wysokiej jakości skórą organiczną. Na siedzisku materiał jest ponadto pikowany, a potrójne kontrastowe obszycie zapewnia wytrzymałość wykończenia fotela i akcentuje jego unikatowy design.


Funkcjonalność
SX33 to nie tylko dbałość o maksymalny komfort i jakoś tworzyw. Twórcy przywiązali również dużą uwagę do jego funkcjonalności. Rozwiązania, takie jak regulacja wysokości siedziska oraz tryb bujania, możliwość obrotu o 360 stopni czy nylonowe kółka bezdyskusyjnie rozszerzają przyjemność wykorzystywania. Dodatkowa poduszka z możliwością regulacji wysokości umożliwia ustawienie punktu podparcia kręgosłupa w najmocniej słusznym dla gracza miejscu.


Podparcie dla rąk
W fotelu Genesis SX33 podparcie dla dłoni jest obszyte wygodnymi, miękkimi padami, które ponadto są malowane techniką proszkowania zapewniającą brak poślizgu łokci w czasie opierania się. Optymalna wygoda dla przedramion jest kluczowa przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Genesis SX33 fotel gamingowy
nowoczesny sprzęt gamingowy powinien oprócz wartości użytkowej, skuteczności i funkcjonalności, gwarantować maksymalny komfort, tak aby każdy gracz mógł w pełni skoncentrować się na rozgrywce. Genesis z myślą o wygodzie każdego gracza stworzył nowoczesny fotel gamingowy SX33.


Trwała konstrukcja
Szkielet fotela SX33 jest tworzony z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to wytrzymałość i wieloletnią odporność fotela. Zastosowanie podnośnika gazowego 3 klasy umożliwia obciążanie fotela masą do 120 kg.


wygodne wykończenie
Obicie fotela zostało wypełnione wysokiej jakości pianką o grubości 4,5 cm na oparciu, a także 6 cm na siedzisku. W dodatku równocześnie siedzisko jak i oparcie są wyprofilowane w taki sposób, żeby zapewnić maksymalny komfort i podparcie dla kręgosłupa gracza. Materiał jakim pokryto fotel to połączenie matowego, wytrzymałego nylonowego materiału z wysokiej jakości skórą organiczną. Na siedzisku materiał jest ponadto pikowany, a potrójne kontrastowe obszycie zagwarantuje wytrzymałość wykończenia fotela i podkreśla jego unikatowy design.


Funkcjonalność
SX33 to nie tylko dbałość o maksymalny komfort i jakoś tworzyw. Twórcy przywiązali dodatkowo dużą uwagę do jego funkcjonalności. Rozwiązania, takie jak regulacja wysokości siedziska oraz tryb bujania, możliwość obrotu o 360 stopni czy nylonowe kółka bezapelacyjnie zwiększają przyjemność używania. Dodatkowa poduszka z możliwością regulacji wysokości umożliwia ustawienie punktu podparcia kręgosłupa w najbardziej trafnym dla gracza miejscu.


Podparcie dla dłoni
W fotelu Genesis SX33 podparcie dla dłoni jest obszyte komfortowymi, miękkimi padami, które na dodatek są malowane techniką proszkowania gwarantującą brak poślizgu łokci w czasie opierania się. Stosowna wygoda dla przedramion jest kluczowa przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Specyfikacja techniczna artykuł
firma
Kod producenta
NFG-0782
EAN
5901969402926
dane Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra naturalna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Nie
Maksymalne obciążenie [kg]
120
rozmiary
Wysokość siedziska [cm]
45 - 53
Szerokość [cm]
50
Głębokość [cm]
51
Waga [kg]
16
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
NFG-0782
EAN
5901969402926
informacje Podstawowe
Kolor
Czarno-niebieski
Skóra organiczna
Nylon
Regulacja podłokietnika
Nie
Maksymalne obciążenie [kg]
120
wymiary
Wysokość siedziska [cm]
45 - 53
Szerokość [cm]
50
Głębokość [cm]
51
Waga [kg]
16

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.