Menu

Fotel MSI Mag CH120I Czarno-szary

Cechy produktu
  • Producent MSI 
Opis

Fotel dla graczy MSI MAG CH120 I Pełna, stalowa rama oparcia i siedziska W pełni odchylane oparcie do pozycji 180° dostosowywane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i podnoszone siedzisko Tłok podnośnika gazowego (siłownika) z certyfikatem klasy 4 Stalowa podstawa krzesła w profilu 5-ramiennej gwiazdy 75-milimetrowe, blokowane kółka jezdne funkcjonalna poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego OPARCIE Z REGULACJĄ POCHYLENIA DO 180° Oparcie gamingowego krzesła MAG CH120 I można odchylić maksymalnie o 180 poziomów, dzięki czemu jest to wyśmienity fotel nawet do najmocniej intensywnych i długookresowych rozgrywek.

Możesz się również na nim luźno położyć i zrelaksować. STALOWA RAMA KRZESŁA WYŁOŻONA FORMOWANĄ PIANKĄ Gamingowe krzesło MAG CH120 I charakteryzuje się stalową ramą, która pokryta jest specjalną farbą ramą, dzięki czemu na dłuższą metę zapobiec można jej rdzewieniu.

Aby zapewnić graczom niesłychaną wygodę, w krzesłach z kolekcji MAG CH120 I zaimplementowano formowana piankę o wysokiej gęstości, która zagwarantuje najwyższy komfort siedzenia choćby podczas najdłuższych rozgrywek.

dostosowywanE W CZTERECH PŁASZCZYZNACH (4D) PODŁOKIETNIKI Krzesło MAG CH120 I zaopatrzone jest w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D), dzięki temu gracze mogą uzyskać najwygodniejszą do grania pozycję przedramion.

poręcznY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA LĘDŹWIOWA Poduszka zagłówka i poduszka lędźwiowa gwarantują graczom funkcjonalną pozycję w trakcie siedzenia na krześle, ograniczając ucisk na szyję i lędźwie. SIŁOWNIK PNEUMATYCZNY KLASY 4 Gamingowe krzesło MAG CH120 I zaopatrzone jest w certyfikowany siłownik (podnośnik) pneumatyczny klasy 4, który został zatwierdzony przez niezależną producenta certyfikującą.

dzięki temu zapewniono najwyższe standardy bezpieczeństwa. BLOKOWANE KÓŁKA JEZDNE Gamingowe krzesło MAG CH120 I wyekwipowane jest w blokowane kółka jedne, które powodują, iż krzesło nie zsunie się z pola walki w momencie, gdy jest najbardziej niezbędne.

STALOWA PODSTAWA KRZESŁA W zarysie 5-RAMIENNEJ GWIAZDY Gamingowe krzesło MAG CH120 I znamionuje się wytworzoną ze stali podstawą, która jest zarówno solidna, jak i trwała. Jej trwałość jest o 20% obszerniejsza od wytrzymałości podstaw klasycznych krzeseł, co powoduje, iż się nie ugina, wspierając jednocześnie graczy w trakcie wielu bitew i zwycięstw.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.