Menu

Fotel TRACER Gamezone Masterplayer Czarno-czerwony

Cechy produktu
  • Producent TRACER 
Opis

Zatop się po najlepszej stronie mocy! Wejdź do świata gry i przygody. Wykorzystaj możliwości fotela w czasie wielogodzinnej siedzącej pracy. Zrelaksuj się po ciężkim dniu. Fotel Tracer GameZone Masterplayer nigdy Cię nie zawiedzie i przypasuje się do Twojego stylu życia.

Możesz na nim siedzieć prosto, odchylić się pod komfortowym kątem, a choćby oprzeć stopy na podnóżku.Korzyści: tworzony z wysokiej jakości grubej ekoskóry, która prawidłowo się ukazuje w każdym wnętrzu Stylowe przeszycia odporność materiału i spektakularny design Kółka nie ślizgają się i nie wykręcają w czasie stosowania zaimplementowano podnośniki gazowe klasy trzeciej, co w połączeniu ze stabilnym korpusem zezwala na udźwig do 150 kg Złożony nie zajmuje niemało miejsca przy biurku, możesz również w każdej chwili odsunąć się, wysunąć podnóżek i zatopić się w świecie relaksacji W pakiecie wynajdziesz dwie poduszki – pod głowę i pod kręgi lędźwiowe, których starannym ułożeniem możesz w zależności od swojego wzrostu zarządzać za pomocą taśm...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.