Menu

MSI Fotel gamingowy MAG CH120

Cechy produktu
  • Producent MSI 
Opis

Fotel dla graczy MAG CH120 Pełna stalowa rama oparcia i siedziska W pełni odchylane oparcie do pozycji 180° dostosowywane w czterech płaszczyznach (4D) podłokietniki i podnoszone siedzisko Tłok podnośnika gazowego (siłownika) z certyfikatem klasy 4 Stalowa podstawa krzesła w zarysie 5-ramiennej gwiazdy niezwykle ciche, miękkie i płynnie poruszające się kółka z poliuretanu praktyczna poduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego RAMA STALOWA WYŁOŻONA FORMOWANĄ PIANKĄGamingowe krzesło MSI MAG CH120 Gaming Chair tworzone jest z pomalowanej, zabezpieczonej antykorozyjnie stali, która bez obawy o pojawienie się rdzy, dzięki temu może być używana poprzez bardzo długi okres czasu.

Siedzisko krzesła CH120 wyłożone jest pianką o wysokiej gęstości, co daje wysoki komfort podparcia, gdy siedzisz na nim. PEŁNA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA OPARCIA DO POZYCJI 180°Oparcie gamingowego fotela MAG CH120 można odchylić maksymalnie do pozycji 180°, co sprawia, iż można na nim luźno leżeć.

regulowanE W CZTERECH PŁASZCZYZNACH (4D) PODŁOKIETNIKIKrzesło MAG CH120 zaopatrzone jest w regulowane w czterech płaszczyznach podłokietniki (4D) i podnoszone siedzisko, dzięki czemu gracze mogą dostosować swój fotel do najlepszej i najwygodniejszej pozycji do grania.

CERTYFIKOWANY PODNOŚNIK (SIŁOWNIK) PNEUMATYCZNY KLASY 4Gamingowe krzesło MSI wyposażone jest w certyfikowany siłownik (podnośnik) pneumatyczny klasy 4, który przeszedł testy bezpieczeństwa zgodnie z amerykański standardem zapewnienia jakości ANS/BIFMAX5.1 oraz niemiecką normą TUVDIN4550, dzięki czemu mamy pewność, że jest sprzęt bezpieczny w używaniu.

STALOWA PODSTAWA KRZESŁA W profilu 5-RAMIENNEJ GWIAZDYW modelu MAG CH120 zastosowano oryginalną, umocnioną stalową podstawę krzesła. Większa o 20% odporność podstawy, w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami, sprawia, że może poprzez lata eksploatacji nie będzie się odginać czy w inny sposób odkształcać.

CICHO PRACUJĄCE KÓŁKA zapobiegaJĄCE ZARYSOWANIOM PODŁOGICicho poruszające się poliuretanowe kółka fotela, wyglądają niczym koła wyścigowego samochodu. Charakteryzują się łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami, cichym ruchem i idealnie gładką powierzchnią, zapewniając graczom mobilność niezbędną w każdej akcji.

praktycznY ZAGŁÓWEK I PODUSZKA LĘDŹWIOWAPoduszka zagłówka i poduszka podparcia lędźwiowego, które są dostarczane wraz z fotelem, zapewniają graczom wysoką ergonomię w trakcie siedzenia, zniżając napięcie mięśni szyi i mięśni odcinka lędźwiowego.rozmiaryCałkowite: 130 x 65 x 52.5 cm Siedzisko: 52.5 x 52.5 cm Maksymalna wysokość siedziska: 55 cm śladowa wysokość siedziska: 47.5 Maksymalna wysokość podłokietnika: 37,5 cm mała wysokość podłokietnika: 30,5 cm Wysokość oparcia: 82 cm Szerokość ramion oparcia: 55 cm Podłokietnik: 27 x 10 cm Kółka: 60mm

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.