Menu

Fotelik XPAND 15-36kg ISOFIX czarny - DARMOWA DOSTAWA!!!

Cechy produktu
  • Producent Kinderkraft 
Opis

 POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO CRASHTESTED Wszystkie foteliki samochodowe marki Kinderkraft poddawane są rygorystycznym testom zderzeniowym w uwielbianym, holenderskim instytucie TASS INTERNATIONAL. Także po wprowadzeniu ich na rynek przechodzą dalsze, wielostopniowe kontrole.

ECE R44.04 Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z oczekiwaniami technicznymi w Europie, a standardy ich produkcji potwierdza europejski dokument bezpieczeństwa ECE R44.04. INTERTEK Materiały, z których jest uszyta tapicerka naszych fotelików, są wytwarzane bez użycia substancji chemicznych i przetestowane przez szanowany instytut Intertek.

dzięki czemu możesz posiadać pewność, iż Twoje dziecko ma zagwarantowane komfort i bezpieczeństwo. OVER 1 MILLION … Dbamy o to, aby nasze foteliki dawały Wam gwarancję najlepszej ochrony oraz komfortu, i cieszymy się z Waszego zaufania.

Już ponad milion naszych produktów zagwarantuje dzieciom w całej Europie komfortową i bezpieczną podróż, a ta liczba nieustannie wzrasta! Fotelik samochodowy XPAND (kolor czarny) parametry: Fotelik dla dzieci o wadze 15-36 kg System ISOFIX Rośnie z dzieckiem Specjalne systemy bezpieczeństwa Możliwość montażu pasami samochodowymi SAFE CAR SEAT PROGRAM Bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego Kinderkraft zapewnia darmowy udział w programie SAFE CAR SEAT, który daje możliwość podmiany powypadkowego fotelika na nowy.

Wybierając foteliki firmy Kinderkraft, w chwili zakupu dołączasz do programu i masz pewność, iż Twoje dziecko będzie za każdym razem bezpieczne. DODATKOWA OCHRONA H-GUARD SYSTEM usztywniony zagłówek ma 3 warstwy, dzięki temu chroni głowę i odcinek szyjny kręgosłupa w trakcie zderzenia bocznego i tylnego.

SIDE PROTECT SYSTEM pokrywa fotelika jest specjalnie usztywniona, dzięki czemu pochłania siłę uderzenia i zagwarantuje większe bezpieczeństwo podczas zderzeń bocznych. SkrupulatnE przypasowanIE DUO EXPAND SYSTEM System ten sprawia, że fotelik dostosowuje się do rosnącego dziecka.

umożliwia regulację wzdłuż i wszerz, dzięki czemu gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo poprzez lata. ROŚNIE Z DZIECKIEM Jednym ruchem ręki wyregulujemy wysokość zagłówka oraz szerokość osłon bocznych. Dzięki temu fotelik rośnie w górę o 8 cm i wszerz o 5 cm.

Dla bezpieczeństwa dziecka do wyboru mamy aż 4 pozycje. InstynktownY MONTAŻ SYSTEM ISOFIX Fotelik jest zaopatrzony w system ISOFIX, dzięki czemu jego korzystny montaż w aucie jest prosty i instynktowny. WSKAŹNIKI POPRAWNEGO WPIĘCIA Na foteliku znajdują się wskaźniki informujące prawidłowy montaż ISOFIX.

Po odpowiednim wsunięciu zaczepów pojawia się kolor zielony. ŁATWOŚĆ montażu DZIĘKI ISOFIX W zestawie znajdują się prowadnice ISOFIX upraszczające poprawny montaż fotelika. KOMFORT niewielkieGO PODRÓŻNIKA MIĘKKI I BEZPIECZNY ZAGŁÓWEK Dzięki specjalnej włókninie w zagłówku fotelik jest miękki, wygodny i skut...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.