Menu

Kinderkraft Fotelik Samochodowy 15-36 Xpand Grey - KKFXPANGRY0000

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis

 POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO CRASHTESTED Wszystkie foteliki samochodowe marki Kinderkraft poddawane są rygorystycznym testom zderzeniowym w uznanym, holenderskim instytucie TASS INTERNATIONAL. Także po wprowadzeniu ich na rynek przechodzą dalsze, wielostopniowe kontrole.

ECE R44.04 Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z wymogimi technologicznymi w Europie, a standardy ich produkcji potwierdza europejski dokument bezpieczeństwa ECE R44.04. INTERTEK Materiały, z których jest uszyta tapicerka naszych fotelików, są wyprodukowane bez wykorzystania substancji chemicznych i przetestowane poprzez ceniony instytut Intertek.

dzięki czemu możesz posiadać pewność, że Twoje dziecko ma zagwarantowane komfort i bezpieczeństwo. OVER 1 MILLION … Dbamy o to, by nasze foteliki dawały Wam gwarancję najkorzystniejszej ochrony, a także komfortu, i cieszymy się z Waszego zaufania.

Już ponad milion naszych produktów zapewnia dzieciom w całej Europie komfortową i bezpieczną podróż, a ta liczba nieprzerwanie wzrasta! Fotelik samochodowy XPAND (kolor szary) parametry: Fotelik dla dzieci o wadze 15-36 kg System ISOFIX Rośnie z dzieckiem Specjalne systemy bezpieczeństwa Możliwość konstrukcji pasami samochodowymi SAFE CAR SEAT PROGRAM Bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego Kinderkraft zapewnia gratisowy udział w programie SAFE CAR SEAT, który daje możliwość podmiany powypadkowego fotelika na nowy.

Wybierając foteliki firmy Kinderkraft, w momencie zakupu dołączasz do programu i masz pewność, iż Twoje dziecko będzie za każdym razem bezpieczne. DODATKOWA OCHRONA H-GUARD SYSTEM umocniony zagłówek ma 3 warstwy, dzięki czemu chroni głowę oraz odcinek szyjny kręgosłupa w trakcie zderzenia bocznego i tylnego.

SIDE PROTECT SYSTEM obudowa fotelika jest specjalnie wzmocniona, dzięki temu pochłania siłę uderzenia i gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas zderzeń bocznych. PrecyzyjnE dobranIE DUO EXPAND SYSTEM System ten powoduje, że fotelik dostosowuje się do rosnącego dziecka.

pozwala na regulację wzdłuż i wszerz, dzięki czemu gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo przez lata. ROŚNIE Z DZIECKIEM Jednym ruchem ręki wyregulujemy wysokość zagłówka, a także szerokość osłon bocznych. Dzięki temu fotelik rośnie w górę o 8 cm i wszerz o 5 cm.

Dla bezpieczeństwa dziecka do wyboru mamy aż 4 pozycje. InstynktownY MONTAŻ SYSTEM ISOFIX Fotelik jest wyposażony w system ISOFIX, dzięki temu jego prawidłowy montaż w aucie jest prosty i intuicyjny. WSKAŹNIKI POPRAWNEGO WPIĘCIA Na foteliku znajdują się wskaźniki zawiadamiające prawidłowy montaż ISOFIX.

Po odpowiednim wsunięciu zaczepów pojawia się odcień zielony. ŁATWOŚĆ konstrukcji DZIĘKI ISOFIX W pakiecie znajdują się prowadnice ISOFIX usprawniające prawidłowy montaż fotelika. KOMFORT niepokaźneGO PODRÓŻNIKA MIĘKKI I BEZPIECZNY ZAGŁÓWEK Dzięki specjalnej włókninie w zagłówku fotelik jest miękki, komfortowy i skute...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.