Menu

Kinderkraft Fotelik Samochodowy 15-36 Xpand Red - KKFXPANRED0000

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis
Kinderkraft fotelik samochodowy 15-36 XPAND red

Fotelik samochodowy Kinderkraft 15-36 XPAND red jest przeznaczony jest dla dziecka od 15 do 36 kg. Fotelik samochodowy XPAND - umocniony zagłówek (H-Guard System), obudowę pochłaniającą siłę uderzenia (SPS), regulowane wymiary (Duo Expand System), przystępny montaż (Isofix System). Model XPAND otrzymał certyfikat Crashtested, TASS INTERNATIONAL. Inne produkty marki Kinderkraft są polecane poprzez ambasadorkę firmy Joannę Krupę i jej córeczkę Ashie-Leight.

atuty Kinderkraft fotelik samochodowy 15-36 XPAND red:

usztywniony zagłówek.

Zagłówek został wyprodukowany w systemie H-GUARD. Umocniony aż trzema powłokami produktywnie chroni głowę oraz odcinek szyjny kręgosłupa, który jest najmocniej narażony na kontuzje choćby w trakcie małej kolizji.

System ochrony bocznej w foteliku samochodowym Kinderkraft Xpand.

SIDE PROTECT SYSTEM zagwarantuje uzupełniającą ochronę podczas zderzeń bocznych. Umocniona obudowa fotelika samochodowego dla dziecka pochłania siłę uderzenia wpływając w pokaźnym stopniu na bezpieczeństwo podróży.

Montaż za pomocą ISOFIX, wskaźnik poprawnego wpięcia.

Fotelik Kinderkraft Xpand momentalny montaż fotelika do uchwytów przytwierdzonych bezpośrednio do pojazdu, a nie do siedziska, jak ma to miejsce w przypadku niezastosowania patentu Isofix.

Fotelik Kinderkraft X-Pand rośnie razem z dzieckiem.

System DUO EXPAND pozwala na regulację wzdłuż i wszerz. Dzięki czemu zakup fotelika X-Pand jest zakupem na lata, a nie na lato.

Przewiewny materiał.

marka fotelik wyposażył w pokrowiec tworzony w 55% z wełny. Rozwiązanie takie zapewnia przewiew i uchroni Twoją pociechę przed przegrzaniem.

wygodne siedzisko i poręczne podłokietniki.

szerokie, miękkie i komfortowe siedzisko oraz ergonomiczny zarys podłokietnika fotela X-Pand sprawia,nawet szczególnie długa podróż przebiegnie w wygodnych warunkach.

Pokrowiec można bezproblemowo ściągnąć i wyprać.

informacje techniczne Kinderkraft fotelik samochodowy 15-36 XPAND red:
  • Materiały: Plastik PP (mocno materiał, gładkie wykończenie)
  • Pokrowiec: materiał zewnętrzny (45% poliester, 55% wełna) i materiał wewnętrzny (melanż 100% poliester)
  • Systemy mocowania: ISOFIX
  • Grupa wagowa: ECE: II/III – dla dzieci o wadze 15-36 kg
  • Waga fotelika Kinderkraft 15-36: 5,5 kg
  • Akcesoria: Prowadnice upraszczające wpięcie fotelika
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.