Menu

KinderKraft fotelik samochodowy JUNIOR-FIX Black

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis

Fotelik Junior Fix Isofix Kinderkraft to najkorzystniejszy towarzysz podróży!Fotelik samochodowy dla dziecka musi być komfortowy i bezpieczny – co do tego zgadzają się wszyscy rodzice. Jaki więc wybraćfotelik samochodowy, by spełniał nasze kryteria? Musi być przeważnie użyteczny, przypasowany do wagi, a także wieku dziecka, a także wytwarzany z największą precyzyjnością.sugestia od Kinderkrafttofotelik samochodowy stworzony z myślą o wygodnym i bezpiecznym podróżowaniu dzieciaków od 3.

roku życia. Asygnowany dla dzieci ważących 15-36 kg fotelik samochodowy Kinderkraft Junior Fix Isofixspełnia wszystkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, więc rodzice mogą mu całkowicie zawierzyć swojego śladowego pasażera.Funkcjonalność fotelika samochodowego Kinderkraft olśni każdego!Od momentu zamontowaniafotelika samochodowego Junior Fix Isofixkażda podróż będzie dla dziecka przyjemna i bezpieczna.

Fotelik ma dostosowywany zagłówek i znaczne, wyprofilowane oparcie, dzięki czemu posłuży poprzez lata i przystosuje się do wzrostu pasażera. Nadaje się do każdego rodzaju samochodu, a jego montaż jest bardzo prosty – przy pomocyłączeń ISOFIX albo pasów bezpieczeństwa.Zagłówek fotelika ma7-stopniową regulację, która zapewnia wygodę i genialne dobranie.

Zdarzyła się plama? bez problemu zdejmiemy tapicerkę, żeby zachować czystość i higienę. Obicie nadaje się do prania, co niewątpliwie docenią mamy. Fotelik ma poręczny zarys, a uzupełniające boczne osłonkichronią malucha w okolicach głowy, ramion i bioder.najkorzystniejszy dobór, żeby maluch podróżował komfortowo i bezpiecznieFotelik samochodowy Kinderkraftbędzie rewelacyjnym uzupełnieniem każdej podróży, który uprzyjemni jazdę.

nadaje się do każdego auta i można go błyskawicznie zamontować przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Oparcie fotelika można położyć, byscalić do oparcia w samochodzie.Fotelik Samochodowy Kinderkraftto najlepszy wybór i inwestycja na lata.

Dzięki najwyższej jakości materiałom fotelik będzie służyć długo, a możliwość regulacji sprawi, że urośnie wraz z dzieckiem. Można go używać aż do obciążenia 36 kg. również inne modele i kolory bezawaryjnych fotelików samochodowych Kinderkraft!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.