Menu

KinderKraft fotelik samochodowy Unity Isofix Black 15-36 kg

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis

PROWADNICE PASÓW Dzięki prowadnicom maluch zawsze będzie poprawnie zapięty. Na dodatek blokada przy górnej prowadnicy zapobiega przypadkowe wysunięcie się pasa.
praktycznE PODŁOKIETNIKI ergonomiczne podłokietniki nie tylko zwiększają komfort dziecka w czasie podróży, ale też dbają o jego bezpieczeństwo, wskazując miejsce prowadzenia pasa biodrowego.
ROŚNIE Z DZIECKIEM Jednym ruchem ręki wyregulujemy wysokość zagłówka oraz szerokość osłon bocznych. Dzięki temu fotelik rośnie w górę o 16 cm i wszerz o 7 cm. Dla bezpieczeństwa dziecka do wyboru mamy aż 10 pozycji zagłówka.
WSKAŹNIKI POPRAWNEGO WPIĘCIA Na foteliku znajdują się wskaźniki oznajmiające dobry montaż ISOFIX. Po odpowiednim wsunięciu zaczepów pojawia się odcień zielony.
ŁATWOŚĆ montażu DZIĘKI ISOFIX W zestawie znajdują się prowadnice ISOFIX usprawniające dobry montaż fotelika.
REGULACJA FOTELIKA JEDNĄ REKĄ Fotelik ma 3-poziomową regulację kąta nachylenia. Ustawienie można zmienić jedną ręką.
MIĘKKI I BEZPICZNY ZAGŁÓWEK Dzięki specjalnej włókninie w zagłówku fotelik jest miękki, komfortowy i sprawnie broni głowę oraz szyję dziecka.
dostosowanE SIEDZISKO Siedzisko wyprodukowane z miękkiej pianki memory Flexi Fit Foam nieprzeciętnie zintegruje się do małego pasażera i zapewnia mu komfort podczas długich podróży.
BEZPIECZNE MATERIAŁY Użyte w foteliku materiały są badane przez uwielbiany instytut INTERTEK, dlatego możesz posiadać pewność, iż są bezpieczne nawet dla najmłodszych pasażerów.
ŁATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI Pokrowiec możemy ściągnąć i wyprać. Dzięki czemu zachowamy atrakcyjny wygląd fotelika na długie lata.
UCHWYT NA KUBEK Fotelik ma 2 punkty mocowania uchwytu na kubek: z lewej albo z prawej strony małego pasażera.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.