Menu

KinderKraft fotelik samochodowy Unity Isofix Grey 15-36 kg

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
Opis

PROWADNICE PASÓW Dzięki prowadnicom maluch za każdym razem będzie poprawnie zapięty. Ponadto blokada przy górnej prowadnicy zapobiega przypadkowe wysunięcie się pasa.
użytecznE PODŁOKIETNIKI użyteczne podłokietniki nie tylko powiększają komfort dziecka w czasie podróży, lecz też dbają o jego bezpieczeństwo, wskazując miejsce prowadzenia pasa biodrowego.
ROŚNIE Z DZIECKIEM Jednym ruchem ręki wyregulujemy wysokość zagłówka i szerokość osłon bocznych. Dzięki temu fotelik rośnie w górę o 16 cm i wszerz o 7 cm. Dla bezpieczeństwa dziecka do wyboru mamy aż 10 pozycji zagłówka.
WSKAŹNIKI POPRAWNEGO WPIĘCIA Na foteliku znajdują się wskaźniki zawiadamiające prawidłowy montaż ISOFIX. Po odpowiednim wsunięciu zaczepów pojawia się odcień zielony.
ŁATWOŚĆ montażu DZIĘKI ISOFIX W komplecie znajdują się prowadnice ISOFIX upraszczające poprawny montaż fotelika.
REGULACJA FOTELIKA JEDNĄ REKĄ Fotelik ma 3-poziomową regulację kąta nachylenia. Ustawienie można zmienić jedną ręką.
MIĘKKI I BEZPICZNY ZAGŁÓWEK Dzięki specjalnej włókninie w zagłówku fotelik jest miękki, wygodny i sprawnie chroni głowę i szyję dziecka.
dobranE SIEDZISKO Siedzisko wykonane z miękkiej pianki memory Flexi Fit Foam genialnie scali się do śladowego pasażera i gwarantuje mu komfort w trakcie długich podróży.
BEZPIECZNE MATERIAŁY Użyte w foteliku materiały są badane poprzez uznany instytut INTERTEK, dlatego możesz mieć pewność, że są bezpieczne choćby dla najmłodszych pasażerów.
ŁATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI Pokrowiec możemy ściągnąć i wyprać. Dzięki czemu zachowamy piękny wygląd fotelika na długie lata.
UCHWYT NA KUBEK Fotelik ma 2 punkty mocowania uchwytu na kubek: z lewej albo z prawej strony nieznacznego pasażera.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.