Menu

Baseus Original Intelligent Window | Etui z klapką pokrowiec futerał obudowa do Huawei P30 EOL

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Przeznaczenie Huawei 
  • Kolor czarny 

Opis

Inteligentny pokrowiec firmy Baseus z funkcją Clear View. Pozwala korzystać z podstawowych funkcji telefonu bez potrzeby otwierania przedniej klapki. Z tym pokrowcem będziesz mógł odczytywać powiadomienia i odbierać połączenia przy zamkniętym pokrowcu.


idealnie dobrany do telefonu pokrowiec to warunek komfortowego stosowania sprzętu. Wykonanie tego eui jest na najwyższym poziomie. Potężny materiał to gwarancja, iż Twój smartfon jest wyśmienicie broniony przed uszkodzeniem. Pokrowiec z klapką chroni całą obudowę, ekran i tył. Już teraz zdecyduj się na jakość, która jest znakiem rozpoznawczym producenta Baseus i przestań się bać o uszkodzenie sprzętu.


Najważniejsze atrybuty:  • Materiały najwyższej jakości
  • Inteligentna klapka do obsługi telefonu bez otwierania pokrowca
  • starannie przypasowane do telefonu
  • broni przed uszkodzeniem cały telefon, tylną obudowę i wyświetlacz
  • Funkcja automatycznego wybudzania i wygaszania ekranu

Zamknięta klapka - otwarta na funkcjonalność


Przednia klapka potrafi wyświetlić powiadomienia z telefonu i umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych nawet kiedy pokrowiec jest zamknięty. Dodatkowo etui ma funkcje samoczynnego blokowania i odblokowania telefonu podczas zamykania i otwierania etui. Nie musisz nic więcej klikać, ekran sam się uśpi i wybudzi kiedy będziesz potrzebować.


perfekcyjnie przypasowany do telefonu


Ten pokrowiec będzie doskonale leżał na twoim telefonie. Cała kompozycja jest tak przemyślana, żeby dostęp do przycisków i portu ładowania odbywał się prosto bez uciążliwego ściągania etui. Stosowanie telefonu jest dalej wygodne, a udoskonalone dzięki inteligentnej klapce.


wytworny bodyguard


To wyszukane etui jest synonimem szyku i elegancji. Będzie stosownym dodatkiem do twojej garderoby. Poza tym będzie służyć jako bodyguard twojego telefonu broniąc urządzenie przed niebezpieczeństwem uszkodzenia.


Posiadamy tylko oryginalne produkty producenta Baseus. Każdy przedmiot ma na pudełku kod pod zdrapką, po którym sprawdzisz jego autentyczność na stronie producenta.CN: 4202 99 00 90 - Pokrowce etui TPU do telefonów
EAN: 6953156294493
Kategoria etui: Z klapką
Kod Producenta: LTHWP30-YP01
Kolor: Czarny
firma URZĄDZENIA: Huawei
Model: Huawei P30
MOQ: 80
MULT_OQ: 80
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.