Menu

Baseus SW 360 | Etui case obudowa podstawka do Nintendo Switch EOL

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Kolor czarny 

Opis

Baseus SW pancerne etui 360 na Nintendo Switch z wycięciami na pady

Dla jeszcze lepszej ochrony konsoli, a także dla podniesienia komfortu gry producent Baseus zaprojektowała pokrowiec ochronny na całą obudowę Nintendo Switch. Baseus SW 360°Flip Cover Case GS06 zapewnia kompleksową ochronę sprzętu elektronicznego (w tym także wyświetlacza), a dodatkowo ma nad wyraz mocną konstrukcję i innowacyjny design. Nadaje się rewelacyjnie gwarantując dwa gniazda na karty i wygodne do trzymania w dłoni.

Specyfikacja

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC
  • wymiar: 242,1x109x42,3 mm

Bez wpływu na przebieg gry

w trakcie korzystania z pokrowca możesz swobodnie obsługiwać grę, gwarantując sobie widocznie bardziej jednostajne trzymanie pada. Otwieranie lub zamykanie części nie powoduje niekontrolowanych pauz w rozgrywce. Konsolę można włożyć do stacji dokującej oraz podłączyć/odłączyć Joy-Con bez zdejmowania pokrywy.

komfortowe trzymanie

Etui ma komfortowe uchwyty, które doskonale dopasowują się do łuku rąk. Są miękkie i przeciwpoślizgowe, gwarantują wysoką stabilność choćby podczas najmocniej emocjonujących rozgrywek.

rewelacyjne dobranie

Wszystkie otwory na przyciski czy wejścia są stworzone nadzwyczajnie z precyzyjnością co do milimetra. To zapewnia nieprzeciętne przypasowanie do pada – pokrywa przylega do niego niczym rękawiczka!

Wysoka jakość wykonania

użycie rozciągliwego tworzywa sztucznego zapewnia nie tylko prawidłowe dobranie i komfort użytkowania, ale też estetyczny wygląd. Nie żółknie i nie przebarwia się nawet po dłuższym czasie intensywnego korzystania. Waży mało i jest nadzwyczajny nie tylko do grania w domu, ale też w podróży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.