Menu

Satynowe opaski na oczy - No Peeking – 50 Shades of Grey

Cechy produktu

  • Producent 50 Twarzy Greya 

Opis

50 Shades of Grey Soft Blindfold Twin Pack - Satynowa opaska na oczy 2sztukiOficjalna linia na podstawiebestsellerowej książkiZanurz się w świat fantazjiChristiana Greya i Anastasii Steel z oficjalnymi produktami iakcesoriami niosących przyjemność z linii zatwierdzonej poprzez autorkę książki E L James.Jak sama mówi „Właśnietak wyobrażałam sobie te akcesoria w trakcie pisania „Pięćdziesięciutwarzy Greya".

Jestem szczególnie podniecona faktem, iż te zabawki,które powołałam do życia w książce ujrzały światłodzienne i że niosą rozkosz na całym świecie.potrzebnikiem w lekkim bondage atakże szczególnie miłym dodatkiem do większości sypialnianych zabaw –ze szczególnym uwzględnieniem gry wstępnej – bez dwóch zdańsą opaski lub maski na oczy.

Dlatego również tutaj oferujemy kompletzawierający dwie sztuki – po jednej dla każdego z partnerów,oczywiście niekoniecznie musicie zakładać je równocześnie;)Erotyzm i zmysłowość świadomości, iż jest się odciętym od świata zewnętrznego jesttym, co musi doznać każdy chcący podążać drogą AnySteele.„Sięga w dół, wznosi mójpodbródek.

Całuje, miękko, wilgotno prosto w usta a potemzsuwa opaskę na moje oczy. Nie widzę nic. Słyszę tylko mójoddech, niedługi, gwałtowny. I dźwięk wody przelewającej siępo obu stronach jachtu, gdy ten kiwa się lekko na morzu.

Jestem takbardzo podniecona... Tak szybko" - Anastasia SteelePogrążając cię w ciemności izostając na łasce fantazji kochanka i erotycznych zachcianekprzekracza granicę oddania się i eksperymentujesz jednocześnie wpsychicznym jak i fizycznym bondage.Możecie maski zakładaćnaprzemiennie i każde z was dostarczy uczucia bycia uległym idominującym.

A możecie również założyć je oboje jednocześnieby po omacku odkrywać zupełnie ale to zupełnie na nowo swojeciała.Pogrążeni w ciemności dotykajciesię, pieśćcie, całujcie i kochajcie, aż wyciągnie was z tegoporażający błysk rozjaśniającego wszystko orgazmu.Opaski tworzone są z jedwabistejsatyny, wykończone nienaturalnym futerkiem.

wyjątkowo miłe i delikatne wdotyku, komfortowe nawet przy długim noszeniu.atrybuty artykułu:Długość: 19,1cmMateriał: satyna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.