Menu

tajemnicza gra erotyczna z elementami kamasutry

Cechy produktu
  • Producent boss of toys 
Opis
FUCKME to jedna z wielu psotnych gier z serii „XXX-ME" autorstwa Tease & Please. Jest skierowany do dwóch romantycznych partnerów i proponuje mnóstwo zabawy i nieskończone możliwości fantazji.

Ta gra pozwala odkryć pozycje, które niekoniecznie są oczywiste, lecz mogą być niesamowicie korzystne. Zawarte w nim cechy pomogą rozpalić i / lub zwiększyć wzajemną przyjemność, wysyłając iskry.

Pudełko zawiera następujące parametry: miłosny pierścionek, wibrujący miłosny pierścionek i zestaw erotycznych kości. W dodatku gra mieści sześć książeczek zadań w dziesięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, polskim, rosyjskim, włoskim, szwedzkim i norweskim. Wreszcie, ta gra posiada pełną talię kart z 52 niezapomnianymi pozycjami Kama Sutry.

Zaryzykuj i daj się zaskoczyć przeróżnymi zadaniami, które skupiają się na obopólnej przyjemności. Każda pozycja ma swoje oryginalne mocne strony, zapewniając dodatkową stymulację określonych miejsc. Co więcej, sprawią, że będziesz szczególnie giętki. Tease & Please życzy Wam dwojga dużo radosnej przyjemności!

niedługo mówiąc, FUCKME jest absolutną koniecznością dla każdego, kto chce eksperymentować z rozmaitymi zniewalającymi pozycjami, korzystając z zawartych w nim atrybutów.

zawiera:
- 6 ekscytujących broszur z zadaniami w dziesięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, polskim, rosyjskim, włoskim, szwedzkim i norweskim.
- Pierścień koguta
- Wibrujący pierścień koguta
- Grać w karty

rozmiar pudełka:
15x15 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.