Menu

ankabizuteria.pl Dewocjonalia pamiątka pierwszej komunii św. dla chłopca 6,5 cm*11

Opis

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Św. Dla Chłopca

Obrazek metaliczny NA DREWNIE!

NA PAMIĄTKĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

- Pamiątka dla Chłopca

wymiary: 6,5 cm *11 cm

Grawer do obrazka gratis!

    • Prześliczny obrazek produkowany z dbałością o każdy szczegół poprzez włoską firmę VALENTI
Nieprzemijającą pamiątka Komunii

urokliwa pamiątka na komunię dla chłopca. Wyjątkowo stworzona z wysokiej jakości tworzyw, ukazująca religijne wartości i symbolikę. Metaliczny obrazek wykonany na drewnie zniewala detalami - ukazuje urodziwego chłopca modlącego się do Boga. Pomysł, zaprojektowany przez włoską producenta Valenti, raduje się znacznym zainteresowaniem, gdyż gwarantuje wieloletnie wykorzystywanie, dzięki obecności ochronnej warstwy lakieru. Sam podarek, ma możliwość zawieszenia na ścianie bądź jednostajnym ustawieniu na dowolnej półce.

Oryginalne metaliczne dewocjonalia tylko w Anka Biżuteria

Sklep Anka Biżuteria oferuje produkty najwyższej jakości włoskiego pochodzenia. Oryginalne obrazki dla chłopców i dziewczynek, mają możliwość dowolnej, spersonalizowanej dedykacji, umieszczonej na ich odwrocie. Nieszablonowy prezent ze srebra to już nie tylko łańcuszek czy konwencjonalny krzyżyk. Taki obrazek będzie przypominać dziecku o waznym wydarzeniu, zgromadzeniu rodzinnym i tym, co dla niego najważniejsze. Bez dwóch zdań zachwycą się Państwo tym produktem, gdyż ewidentnie lepiej ukazuje się na żywo. Co więcej, wysyłany jest w oryginalnym opakowaniu wraz z certyfikatem jakości.

...https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia-pamiatka-pierwszej-komunii-sw-dla-chlopca-65-cm11-cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.