Menu

ankabizuteria.pl Komunia święta - pamiątka dla chłopca na komunię - obrazek

Opis

genialny obrazek

NA PAMIĄTKĘ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ DLA CHŁOPCA

na owalnym drzewie.

Na posrebrzanej części wizerunek CHŁOPCZYKA Z HOSTIĄ.

rozmiary srebrnego obrazka: 29 cm x 21,4 cm (wielkość pełna)

proponujemy Państwu atrakcyjny obrazek demonstrujący CHŁOPCA Z HOSTIĄ z wyżłobionymi w drewnie gałązkami, wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie.

Taki podarek to pomysł bezusterkowy i za każdym razem mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis! Chłopiec przy modlitwie - obrazek perfekcyjny na Komunię

Obrazki metaliczne hurtownia AnkaBiżuteria odznaczają się nowoczesnością, która podoba się dzieciom w najróżniejszym wieku. Włoska producent Beltrami stawia bowiem na progresywność i wysokiej jakości materiały, gwarantujące użyteczność produktów poprzez długie lata. Prezentowany obrazek metaliczny został osadzony na dobrym gatunkowo drewnie i ukazuje uroczego, chłopca z Hostią. Taka pamiątka na pewno przekaże właściwe wartości religijne, a dzięki możliwości wykonania grawera nada jednostkowego charakteru.

nieszablonowy obrazek, który się nie znudzi

Chłopiec z Hostią to prezent specyficzny, znakomity pod każdym względem i interesujący. Jest propozycją atrakcyjną, odmienną od klasycznych zabawek czy łańcuszków. Rozwiązanie asygnowane jest osobom, chcącym podarować dziecku prezent, który równocześnie stojąc na stole, jak i będąc zawieszonym na ścianie, jeszcze przez długi czas przypomni uroczysty dzień. Pamiątki komunijne metaliczne obrazki od AnkaBiżuteria zyskują na popularności, dlatego warto je kupić dla ukochanego chłopca.

...https://www.ankabizuteria.pl/komunia-swieta-pamiatka-dla-chlopca-na-komunie-obrazek-metaliczny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.