Menu

ankabizuteria.pl Komunijny obrazek dla chłopca pamiątka i komunii św. 11*9,6 cm

Opis

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Św. Dla Chłopca

Obrazek metaliczny w serduszku.

NA PAMIĄTKĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

- Pamiątka dla Chłopca

wymiary: 11 cm *9,6 cm

Grawer do obrazka gratis!

  • Prześliczny obrazek wytworzony z dbałością o każdy szczegół poprzez włoską producenta BELTRAMI
  • Obrazek tworzony z aluminium i srebra, pokryty lakierem ochronnym.
  • posiada możliwość zawieszenia na ścianie i postawienia.
  • Obrazek stworzony z drzewa pomalowanego na kolor biały - z wystającymi z przodu bokami!
  • Obrazek wysyłamy dokładnie zapakowany.
Prześliczna metaliczna pamiątka I Komunii Świętej

metaliczne serduszko z chłopcem modlącym się przed Hostią jest propozycją od włoskiej marki, specjalizującej się w postępowych, a zarazem nad wyraz eleganckich dewocjonaliach. Produkt zaprezentowany poniżej, łączy w sobie srebro, aluminium oraz drewno lakierowane na biały kolor. Fenomenalne wykonanie, uwzględniające każdy, najdrobniejszy szczegół przyciąga wzrok, a także powoduje uśmiech na dziecięcej twarzy. Pomysł nadaje się jednocześnie na postawienie przy łóżku, jak i powieszenie go na ścianie. Tak oryginalna pamiątka z całą pewnością stanie się nieprzemijającym upominkiem, mile widzianym poprzez dzieci i dorosłych.

unikalna pamiątki komunijne dla chłopca

prezent w postaci obrazka w zarysie serca przywołuje pozytywne uczucia, zawiera religijną symbolikę - tak wyraźną podczas Komunii Świętej. Urodziwy wizerunek chłopca doskonale wkomponowuje się w całość, wytwarzając wytworne i estetyczne połączenie prezentu z pamiątką. Choć aktualna moda sugeruje zakupy zabawek, obrazek ze srebra może stanowić alternatywę, zwłaszcza dla osób, chcących podarować ukochanemu maluchowi coś nieprzemijającego i wartościowego zarazem. Atutem produktu jest jego powłoka ochronna, dzięki której pozostanie on niezmienny poprzez długie lata.

...https://www.ankabizuteria.pl/komunijny-obrazek-dla-chlopca-pamiatka-i-komunii-sw-1169-cm-

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.