Menu

ankabizuteria.pl Pamiątka pierwszej komunii świętej - drzewko życia

Opis

Obrazek srebrny JEZUS Z HOSTIĄ - DRZEWKO ŻYCIA - Pamiątka na Komunie Św.

wymiary metalicznego obrazka: 14,5 cm x 15,5 cm (wielkość pełna)

proponujemy Państwu ładny obrazek ukazujący Drzewo Życia z JEZUSEM I HOSTIĄ wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie.

Taki prezent to pomysł niezawodny i za każdym razem mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis!

oryginalny obrazek Jezusa z Hostią

Zaprezentowany poniżej obrazek, wytworzony poprzez włoską producenta Valenti to zestawienie metaliczna i aluminium w wyjątkowo ładnej, a zarazem prostej formie. Genialnie sprawdzi się jako pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca, tym bardziej, że istnieje możliwość nadania specjalnej dedykacji na jego odwrocie. Obrazek święty wygodną stopkę, umożliwiającą postawienie go na szafce bądź otwór, dzięki któremu będzie fantastycznie prezentował się na ścianie.

metaliczne pamiątki o obszernej mocy

Obrazek od Valenti odznacza się świetnym wykonaniem, trosceą o najmniejszy i prostą formą i przekazem. Dlatego tak niemało osób decyduje się na jego zakup. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej nie musi oznaczać zabawek - może bowiem łączyć estetykę z religijnością i symboliką. Obrazki ze srebra stanowią korzystny pomysł, gdyż tak wytworzone, będą przypominać o ważnym dniu poprzez długie lata.

...https://www.ankabizuteria.pl/pamiatka-pierwszej-komunii-swietej-drzewko-zycia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.