Menu

ARM BAND UNIWERSALNY POKROWIEC GSM NA RAMIE mix kolorów ARM BAND UNIWERSALNY POKROWIEC GSM NA RAMIE mix kolorów

Opis

Pokrowiec dla osób, które chcą posiadać przy sobie telefon w czasie wspinaczki, jazdy na rowerze, czy biegania. Pokrowiec Arm Band można przytwierdzić do ramienia.
potężne wykonanie i dobrej klasy materiały powodują, iż telefon jest właściwie chroniony, a sposób mocowania do ramienia użytkownika jest pomyślany tak, aby nie krępował ruchów i równocześnie uniemożliwiał zsunięcie się etui.
Smartfon wsuwany jest do kieszonki, ukrytej za przejrzystym, nieprzemakalnym tworzywem. Opaska zaciskowa, za sprawą wielu trybów, może być dostosowana do każdego ramienia.
Etui Armband dedykowany jest dla ludzi ceniących sobie aktywny tryb życia. Nie utrudnia ruchów obręczy ramienia, dając pełen komfort w jego wykorzystywaniu, a także szybki dostęp do urządzenia. Trafne wycięcia pozwalają na bezproblemowe podłączenie zestawu słuchawkowego. Armband ma zapięcie rodzaju „rzep, oraz rozciągliwy pas mocujący, dzięki temu daje sięzespolić do niemal każdej wielkości ramienia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.