Menu

Grzebień twardziela

Cechy produktu

  • Producent GiftWorld 

Opis

Każdy facet lubi czasem pokazać, iż ma ehh... Charakter, a w jego żyłach płynie testosteron zamiast krwi. Aby zademonstrować swoją męskość potrzebuje jednak rozmaitych atrybutów. Nie każdy ma jednak potrzebę jeżdżenia Ferrari (umówmy się, że o kasie nie będziemy rozmawiać), terenowym Jeepem, skakania na bangii czy biegania w maratonie w Nowym Jorku (swoją drogą ciężko tam nad wyraz o miejsce, sprawdzaliśmy).

Dlatego mamy propozycję dla mężczyzn stąpających twardo po ziemi, mierzących siły na zamiary i którym testosteron nie zabił jeszcze wszelkich włosów, żeby sięgneli po grzebień twardziela. To oczywiście żadna sztuka stanąć rano przed lustrem, strzelić minę killera i pojechać naszym grzebykiem po czuprynie.

Jednak wejść z grzebieniem twardziela w tylnej kieszeni do banku, na lotnisko czy galerii handlowej z zamiarem udoskonalawienia fryzury to już hardcore godny samego Jamesa Bonda. Oczywiście nie namawiamy do tak esktremalnych wyzwań,zróżnicowane pomysły strzelają ludziom do głowy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.