Menu

ZESTAW 3 W 1 OBIEKTYW RYBIE OKO FISH EYE SZEROKI KĄT WIDE ANGLE MAKRO MACRO DO TELEFONU ZESTAW 3 W 1 OBIEKTYW RYBIE OKO FISH EYE SZEROKI KĄT WIDE ANGLE MAKRO MACRO DO TELEFONU

Opis

Obiektywy to znakomity dodatek dla wszelkich użytkowników telefonów/ smartfonów i tabletów. Rewelacyjnie nadają się do filmowania i wykonywania zdjęć, ponieważ zezwala na uchwycenie istotnie pokaźniejszego kadru, typowy obiektyw bez konwertera. W dodatku obiektyw MAKRO zezwala na wykonywanie fotografii z niezwykle małej odległości. Zestaw składa się z trzech obiektywów: Obiektyw FISH EYE - (RYBIE OKO) jego celem jest poszerzenie obrazu, oferowanego poprzez typowy obiektyw aż o 58%, sprawiając, że pojawia się tzw. Efekt rybiego oka, efekt beczki. Obiektyw MAKRO - umożliwia robienie ostrych i wyraźnych fotografii z małej odległości (1-3cm) od fotografowanego lub filmowanego obiektywu. Obiektyw rewelacyjnie spisuje się przy fotografowaniu i filmowaniu owadów, kwiatów, niewiele znaczących przedmiotów, itd. Obiektyw WIDE ANGEL – (szeroki KĄT) jego celem jest poszerzenie obrazu, oferowanego poprzez standardowy obiektyw aż o 0,67 raza. Dzięki czemu uzyskujemy dużo szerszy kadr, niżeli z zastosowaniem charakterystycznego obiektywu. W pakiecie z obiektywami dołączono specjalny, sprężynowy klips montażowy, zezwalający na montaż obiektywu do telefonu. Dodatkowo klips posiada gumowe zakończenie, które zagwarantuje stabilne mocowanie na urządzenie, uniemożliwia wyślizgiwaniu się klipsa, a także chroni obudowę i ekran telefonu przed zarysowaniami.
Obiektywy składają się z wielu soczewek produkowanych ze szkła optycznego i pokrytych specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi, a także powłokami jonowymi.
Korpusy obiektywów tworzono z lekkiego stopu metalu, który jest nad wyraz trwały i oporny na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, otarcia).
Wierzchnie strony soczewek zostały pokryte powłoką, która zezwala na prędkie i bezproblemowe czyszczenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.