Menu

Philips Ręczny steamer do ubrań

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Pionowy i stopnie strumień pary większą wygodę Prasowanie w pionie zezwala na szybkie pozbycie się zagnieceń i odświeżenie wiszących ciuchów bez konieczności użycia deski do prasowania. Prasowanie w poziomie zapewnia wyśmienite efekty w sytuacji trudno przystępnych miejsc, jak mankiety i kołnierze.

Niezależnie od pozycji ciągły strumień pary przynosi znakomite efekty. Podgrzewana płyta SmartFlow lepszy efekt wygładzenia* Dzięki technice SmartFlow płyta parowa jest podgrzewana do stosownej temperatury bezpiecznej dla każdej dzianiny, skutecznie eliminując powstawanie mokrych plam.

Podgrzewana płyta parowa pomaga docisnąć dzianinę podczas prasowania w poziome i gwarantuje jeszcze lepszy efekt wygładzenia*. W porównaniu z modelami Philips Steam&Go GC310 i GC320; bez podgrzewanej płyty SmartFlow.

Badanie przeprowadzone poprzez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z użyciem pary przez 1 minutę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.